VİDEO GALERİ » »

Kara Sevda 41. yeni bölümde neler olacak?

Kara Sevda 41. yeni bölümde neler olacak?
Her hafta çarşamba günleri ekrana gelen ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Kara Sevda dizisi 41. yeni bölüm fragmanıyla yine nefes kesti. Yeni bölümde Emir'in babası Nihan ve Kemal'in aynı uçakta olduğunu öğrenir ve Emir'e söyler. Emir bu durum ka
25 Ekim 2016 Salı 12:17

Başrollerinde Burak Özçivit, Neslihan Atagül ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Kara Sevda dizisinin her bölümü merakla bekleniyor. Yarın akşam yayınlanacak 41. yeni bölüm fragmanı yine heyecanlandırdı. Dizinin 41. yeni bölümünde Nihan, Kemal ile aynı uçakta olduğunu görünce şok olur ve bunun nasıl olduğunu anlamaya çalışır. Emir'in babası Kemal ile Nihan'ın  aynı uçakta olduğunu öğrenir ve bunu Emir'e söyler. Emir ise duydukları karşısında öfkeden delirir. Emir'in bu durumda ne yapacağı merak konusu. Yine hareketli ve heyecanlı bir yeni bölüm izleyicileri bekliyor.

Büyük bir aşk hikayesi ve kavuşamayan iki aşığın anlatıldığı Kara Sevda dizisi, 41. yeni bölümüyle 26 Ekim çarşamba saat 20.00'da Star Tv'de.

Kara Sevda 40. bölümde neler yaşandı?

Kemal, Deniz'in kendi kızı olduğu düşüncesine çok inanır ve bir şekilde Deniz'e DNA testi yaptırmanın yolunu bulur. Heyecanla doktorun söyleceği şeyleri bekleyen Kemal, kan gurubu uyuşmayınca Deniz'in kendi kızı olmadığını anlar fakat bunun bir Emir Kozcuoğlu kumpası olduğunu bilmez. Bütün umutlarını yitiren Kemal Asu ile evlilik yolunda adım atmaya ve kendine bir şekilde yeni bir hayat kurmaya çalışır. 

Nihan ise hayat boyu Emir'in esareti altında olmaktan çok yorulur ve Leyla ile ittifak yaparak Emir'i bitirmek için elinden geleni yapar. Fakat Emir ile başetmek sandığından daha zor olacaktır.

Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58