VİDEO GALERİ » »

İçerde 7. yeni bölümde silahlar çekiliyor!

İçerde 7. yeni bölümde silahlar çekiliyor!
Show Tv'nin yeni sezon dizilerinden biri olan İçerde dizisi 7. yeni bölüm fragmanıyla yine nefes kesti. Dizinin yeni bölümünde Sarp ve Mert birbirlerine silah çeker. İçerde, 7. yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'da Show Tv'de.
31 Ekim 2016 Pazartesi 14:05

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Çağatay Ulusoy, Çetin Tekindor ve Bensu Soral gibi isimlerin yer aldığı İçerde dizisi, çok iyi bir izleyici kitlesine ulaştı. Dizi ilk bölümünden itibaren reytinlerde zirveyi kimseye bırakmıyor.

Dizinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünde Eylem’in sokak çocuklarıyla ilgili yaptığı haber Melek, Celal ve Mert’i endişelendirir. Celal bunu yapanın kim olduğunu bulması için Mert’i görevlendirir. Mert, Eylem olduğunu öğrenir ama ona bir zarar gelmemesi için Kebapçı Celal’e söylemez. Sarp ve  Mert, Eylem için karşı karşıya gelirler. Ayrıca haberde Mert, geçmişiyle ilgili bir ipucu yakalar ve peşine düşer. Sarp telefonundaki “aşkım” diye kayıtlı kişinin Yusuf Müdür olduğunu Melek’in anlamaması için küçük bir plan yapmıştır. Barış kendisini Füsun’un lokantasına yerleştiren adamla buluşur. İlk görevini alır.

İçerde, heyecan dolu 7. yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'da Show Tv'de.

Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58