VİDEO GALERİ » »

Hayat Şarkısı 28. yeni bölümde Hülya gerçeği öğrenecek mi?

Hayat Şarkısı 28. yeni bölümde Hülya gerçeği öğrenecek mi?
Kanal D'nin sevilen dizilerinden Hayat Şarkısı 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Hülya hamile olduğunu öğreniyor. Hayat Şarkısı 28. yeni bölüm bu akşam saat 20.00'da Kanal D'de.
01 Kasım 2016 Salı 12:09

Geçtiğimiz sezon yayına başlayan Burcu Biricik ve Birkan Sokullu'nun başrollerinde yer aldığı dizi Hayat Şarkısı her hafta merakla bekleniyor. Dizinin yeni bölümü için nefesler tutuldu. Yeni bölümde Hülya hamile kaldığını öğrenir. Bu onun için adeta bir mucizedir. Fakat Zeynep bunun Hülya'nın ilk hamileliği olmadığını öğrenir ve bu işin peşini bırakmaz. 

Hülya, bir önceki hamileliğinde çocuğunu kaybettiğini zanneder fakat gerçek öyle değildir ve er geç ortaya çıkacaktır. Mahir de bu durumdan şüphelenir Hülya'yı sıkıştırır. Hüseyin ve Zeynep boşanmış, sırf çocukları için aynı evi paylaşmaya devam etmektedirler. Hüseyin Melek ile birlikte yeni bir hayat kurmak istemektedir.

Bu hafta izleyicileri yine heyecan dolu bir bölüm bekliyor. Hayat Şarkısı 28. yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'da Kanal D'de.

Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58