VİDEO GALERİ » »

Hayat Şarkısı 27. yeni bölümde Hülya çocuğunu geri alabilecek mi?

Hayat Şarkısı 27. yeni bölümde Hülya çocuğunu geri alabilecek mi?
Kanal D 'nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı 27. yeni bölüm fragmanıyla büyük ilgi uyandırdı. Yeni bölümde Hülya Mehmet'i Filiz'den geri alabilecek mi? Hayat Şarkısı 27. yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'da Kanal D'de.
25 Ekim 2016 Salı 12:05

Her hafta sali günleri ekrana gelen başrollerinde Burcu Biricik, Birkan Sokullu ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerin yer aldığı Hayat Şarkısı, başladığı günden itibaren heyecanla izleniyor. Hayat Şarkısı 27. yeni bölümde Filiz, mahkeme kararıyla Mehmet'i Hülya'dan almaya gelir. Hülya adeta yıkılır. Mehmet'i vermek istemez fakat polislerin karşısında eli kolu bağlı kalır. Filiz'in Mehmet'i alması Hülya'yı çok öfkelendirir. Bu işi kendisi çözmeye çalışır ve eline silahı alıp Filiz'e gider. Hülya Filiz'i vuracak mı? Katil mi olacak? Bütün bu soruların cevapları bu akşam yayınlanacak 27. yeni bölümde saklı. 

Hayat Şarkısı 27. yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'da Kanal D'de.

Hayat Şarkısı 26. bölümde ne olmuştu?

Filiz, Mehmet'i Cevher ailesinden geri alabilmek için dava açar. Mahkeme DNA testi ister ve Filiz ve Mehmet'in DNA'ları uyuşur. Bu durumda Filiz'in çocuğu alması için hiçbir engel kalmaz. Mehmet'in kimliğinde de anne adı artık Filiz yazar. Çocuğunu kaybetme korkusuyla ne yapacağını bilemeyen Hülya bu işi kendi yöntemleriyle çözmeye çalışır. Filiz'in yanına konuşmak için gider fakat onu sokakta dans edip eğlenirken görünce işler değişir. Hülya onunla konuşmaktan vazgeçer ve arabayı onun üstüne sürer. Olaydan yaralanarak kurtulan Filiz daha da öfkelenir. Mehmet'i Cevher ailesinden almak için daha çok çabalar.

 

Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58