VİDEO GALERİ » »

Gülümse Yeter 15. yeni bölümde eğlenceli dakikalar!

Gülümse Yeter 15. yeni bölümde eğlenceli dakikalar!
Show Tv'nin komedi dizisi Gülümse Yeter 15. yeni bölümüyle yine izleyenleri güldürecek. Yeni bölümde Sarp'a paraları kaptırmak istemeyen Lütfü ilginç bir plan yapar. Gülümse Yeter 15. yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'da Show Tv'de.
01 Kasım 2016 Salı 12:39

Show Tv'nin eğlenceli dizisi Gülümse Yeter yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Özdemir’lerin evinin satışını iptal ettiren Cem, evi aldığı gibi Civan’ları evden çıkartmaktan çekinmez. Yasemin’i Sarp’tan uzak tutmayı başardığını düşünürken Bahar’ın olayı öğrenmesiyle Yasemin ve ailesini evden atması bir olur. Annesine engel olamayan Cem çareyi Tuğrul soyadına ait her şeyi geri vermekte bulur. Ayten ve Ahmet uğursuz buldukları yeni evden özledikleri eski evlerine sevinçle geri dönerken, evde kendilerini başka bir sürpriz beklemektedir. Lütfü şirkette Bahar’dan saklanırken Nermin ve Yasemin çoktan Civan’lara geri dönmek için yola koyulmuştur.

Her hafta izleyenleri kahkahalara boğan hareketli dizi Gülümse Yeter 15. yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'da Show Tv'de.

Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58