VİDEO GALERİ » »

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde büyük korku

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde büyük korku
Atv'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44. yeni bölümünde yine heyecan dolu anlar yaşanacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm bu akşam saat 20:00'da Atv'de...
25 Ekim 2016 Salı 16:45

Küçük yaşta girdiği yeraltı dünyasının zirvesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesini anlatan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44. yeni bölümüyle yine izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünde Hızır'ın devletle olan ilişkisini nasıl düzelteceği en büyük merak konusu oluyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 44. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44. yeni bölümde Gülmezler çetesi  tüm masa üyelerinden haraç istemesiyle ortam iyiden iyiye gerilir.

Alparslan'ın ölümle mücadelesinin ardından yaratılmak istenen kaos ortamı İlyas'ın kaçırılmasıyla hız kazanır. Hızır Çakırbeyli'nin etrafını saran düşmanlarına yenileri eklenmiş, çember daralmıştır. Yeni belanın adı ise Gülmezler çetesidir. Kadın, çocuk diye ayrım gözetmeksizin savrulan tehditler yaşanacak kötü günlerin habercisidir adeta.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44. yeni bölümünde Hızır'ın devletle olan ilişkisini nasıl düzelteceği de en büyük merak konusudur... Gerginlikler Çakırbeyli hanesinde de devam eder. Hayriye Ana'nın attığı tokadın izi Hızır'ın yüreğinden kolay kolay silinmez.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44. yeni bölümü bu akşam saat 20:00'da Atv ekranlarında...

Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58