VİDEO GALERİ » »

CHP resepsiyonunda yumruk yumruğa kavga!

CHP resepsiyonunda yumruk yumruğa kavga!
CHP Erzurum İl Başkanlığı Dilaver Otel’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla düzenlenen resepsiyonda, CHP’li gençlerle, CHP Erzurum İl Başkanı arasında arbede yaşandı...
31 Ekim 2016 Pazartesi 09:04

CHP Erzurum İl Başkanlığı Dilaver Otel’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir resepsiyon düzenledi. Resepsiyona CHP Parti Meclisi Üyesi Yaşar Seyman da katıldı. Resepsiyonda bazı CHP’li gençlerle, CHP Erzurum İl Başkanı arasında arbede yaşandı.

Yumrukların konuştuğu olaya dair görüşlerini sorduğumuz CHP Erzurum İl Başkanı Tacettin Kızıloğlu şunları söyledi: 

“CHP Erzurum’da bir ivme kazandı. FETÖ olaylarıyla anılan Erzurum’da, bir ilki gerçekleştirmek istedik. Böyle bir provokasyon olmasını bekliyorduk. Davetli olmamalarına ragmen geldiler. Aralarında CHP’lilerin yanısıra MHP’liler de vardı. Konuşmam sırasında provokasyon başladı. Misafirleri yolcu ederken yumruklar yedik. Partide ihanet çetesi olduğu biliniyor. Diğer CHP’li çocuklar da rahatsızdı onlardan. Emniyet’te de daha önceki provokasyon kayıtları var.” 

“KIZILOĞLU'NUN OĞLU SOL GÖZÜME YUMRUK ATTI”

Olayda darp edilenlerden Onur Şahin isimli öğrenci ise kendisinin CHP üyesi olduğunu belirterek şu açıklamayı yaptı:

"ADD Erzurum Gençlik Kolları Başkanı ve CHP Erzurum üyesiyim. CHP Erzurum şubesinden SMS olarak gelen davet üzerine ben ve 15 arkadaşım bu davete gittik. Bu 15 kişi arasında CHP'li olan, ADD'li olan arkadaşlar var. Resepsiyon yaklaşık iki saat sorunsuz devam etti. Daha sonra bizi Yaşar Hanım’la tanıştırdılar. Biz de Yaşar Hanım’ı diğer gün için ADD şube ofisine davet ettik. Ancak CHP Erzurum İl başkanı buna izin vermeyeceğini belirtip, sert bir dille ve fiziksel temasta bulunarak bize müdahale etti. Daha sonra bir gerginlik oldu. Yaşar Hanım ‘Bu akşam böyle bitmesin bir konuşalım’ diyerek beni salonun dışına çıkarırken Tacettin Kızıloğlu önümüzü keserek emniyeti çağırdığını söyledi. Biz de beklerken Tacettin Kızıloğlu'nun oğlu sol gözüme yumruk attı. Daha sonra Tacettin Kızıloğlu ve il yöneticileri bana yumruk attılar. Yere düştüm. Emniyet bizi otelden çıkarttı. Darp raporu aldık. Şikayetçi olduk. CHP gibi bir partide bir gencin darp edilmesi kabul edilemez."

Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58