VİDEO GALERİ » »

Bahçeli'den Küçükkaya'ya 'sütlü' gönderme

Bahçeli'den Küçükkaya'ya 'sütlü' gönderme
Gazetecilerin sorularını cevaplandıran Bahçeli, İsmail Küçükkaya için " Allah muhafaza büyük kaya olmamış yoksa başımız beladan kurtulmazdı" dedi.
25 Ekim 2016 Salı 12:44

Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısı sonrası gazetecilerin soruların cevapladı. Bahçeli, "Ak partiden onaylamadığınız bir başkanlık teklifi gelirse ne diyeceksiniz" sorusuna İsmail Küçükkaya'ya göndermede bulunarak "Hele bir gelsin görelim, başkaları gibi önceden bir karar vermek doğru değil. Bu CHP'nin işidir. Bir de sütünü içerken İsmail Küçükkayanın işidir. İsmail Küçükkaya da Allahtan büyük kaya olmamış olsaydı başımız beladan kurtulmazdı" şeklinde cevap verdi.

MUHABİRE ÇIKIŞTI: ANCA BÖYLE SORU SORARSINIZ

"Başkanlık tartışması 15 temmuz sonrası yoktu siz gündeme getirdiniz bunu. AKP'nin gündeminde bile yokken bunu neden gündeme taşıdınız" sorusu üzerine "Onu ilerde çok daha iyi anlayacaksınız.Türkiye'de fiili durumun devamını arzulayanlar 15 Temmuz'da çok ciddi olayların yaşandığı bir ortamda kriz isteyenler 2. dalga darbecilerdir." diyen Bahçeli bu soru üzerine 'FETÖ ile ilgili ikinci bir risk mi var' diye soran ANKA muhabirine tepki göstererek 'Siz anca böyle soru sorarsınız' dedi.

Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58